Operatie

Gisteren was het dan zo ver. De grote dag. Niks leuks om naar uit te kijken. Maar wel erg spannend. Moeder en dochter, Strepie en Sneezy moesten geopereerd worden. Allebei werden zij gesteriliseerd. De reden hiervoor was het plas-en- sproeigedrag van de laatste tijd en natuurlijk omdat ze dan van hun constante krolsheid af zijn. Bij Strepie kwam het soms na een paar dagen weer terug, nadat het even stil geweest was. Pas waren ze het tegelijk, dat was helemaal een orkest. Ze miauwden hard en lang door elkaar. De eerste dag was Shiva, de andere poes, ook nog krols maar dat zakte af. Anders waren het echt drie krolse dames in één huis. Voor een poes schijnt dit niet leuk te zijn, krols zijn, dus worden ze hiervan verlost.

Het desbetreffende moment vonden ze natuurlijk niet leuk. Ze gingen gemakkelijk in het mandje en hebben onderweg niet gemauwd. Ook bij de dierenarts aangekomen gaven ze geen kik. Ze waren echt van slag, anders hoor je ze wel en krabt Strepie het hele mandje aan alle kanten kaal. Misschien een voorgevoel.

In de middag mochten ze opgehaald worden en daar lagen ze dan. Suf, wazig, grote kijkers en een zilveren buik. (van de zalf) Eenmaal thuis kwamen ze wankelend uit het mandje en liepen alle kanten op. Zoekend naar een rustig en fijn plekje. Zo nu en dan moesten ze braken, van de narcose. Strepie ging zelfs in de wc liggen, op de koude vloer. De dames wilden rond vijf uur allebei nog niet eten, ze hadden tenslotte ook nog gebraakt. Ze kwamen wel wat meer bij en waren ‘s avonds niet suf meer. Later hebben ze brokjes gegeten.

Vanmorgen moesten ze medicijnen innemen maar dit ging erg moeizaam. Sneezy piepte hard tijdens het ingeven, zodat Strepie weer moeilijk te pakken was. Ook bij Strepie ging het moeizaam. Twee pittige dames. Vanavond maar fijngemalen door het eten gedaan, hopen dat dit beter werkt. Ze zijn niet misselijk of suf meer en lijken meer op hun gemak. De wonden zien er mooi uit. Vijf dagen anti-biotica en dan moet het goedkomen. Twee poezen in de ziekenboeg dus, maar hopelijk geen geplas meer hierna. Beterschap!

Ook leuk:

We zoeken kattenbloggers! Meld je nú aan en blog mee met Cattish.